Ahoj. Vítám na našich stránkách pro všechny milovníky studených čumáčků a ušounů ušatejch! Usmívající se

Ze života štěněte

6. října 2008 v 19:56 | Radka.L |  Něco málo o mě

U maminky v doupěti.


Narodil jsem se Xitě 2.7.06. v Litomyšli.První dny svého života jsem strávil se svými čtyřmi sourozenci.Prali jsme o cecíky,různě jsme dováděli skotačili.Tahali se za uši,ocas a podobně.Spokojeně jsme rostli a přibívali na váze.Panička Eva na nás tleskala a volala pejsi,pejsi!A dala mi krásné jméno Endymion.
Jednoho dne se tam objevili úplně cizí lidé,hned jsem si je musel očuchat.Ta holčička,ta se mi líbí.Tak jme si chvíly hrali,já a mí sourozenci jsme bojovali o přízeň té malé slečny.Až najednou mě vzala do náruče a někam mě odnáší.Odnáší mě do auta.Páni,jeli jsme moc dloho.Cestou jsem si asi 2 krát zdřímnul a 5 krát pozvracel.Koukám kde to jsem,kde je máma a bráchové a ségry?Tolik otazníků.Byl večer,tak jsem se těm lidem zavrtal pod deku a spal,až do rána.
Uběhl 1-3dny a pochopil jsem,že tito lidé jsou má nová lidská smečka a mí páníčci.Kápo je Tom,Radka mi dává dobroty a rozmazluje mě.No a ta holčička Verunka.Jé co mi se spolu nablbnem.
Tak dělám loužičky,někdy i bobek,nevim proč jim to vadí?Vždy dostanu pozauši.Když jdou všichni do práce a do školy,vůbec mi neutíká čas,tak jdu něco hryzat.Nejdřív kytky,to je žúžo!Schodim, rozbiju květináč,pak tu kytku odtáhnu na postel rozcupuju,aby věděla jakej jsem drsňák.Pak ohryžu postel,bačkory,Verunce plyšáky,kabel u žehličky,sluchátko od telefonu a zlatý hřeb žaluzie.
Uběhl nějakej ten čásek a já jsem při značkování zvedl zadní nožku-páni,tak to jsem frajer.Od té doby začli mizet loužičky,až zmizely úplně.A když nedělám loužičky,nejsem štěně,ale psí puběrťák. Další foto.

Naposledy se sourozenci.

Tak a to je můj nový domov(postel).To byla dlouhá cesta,musim si zdřímnout.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama